Wysyłka do EU

Menu

Koszyk

Mamy jesień, późna jesień, a w niektórych rejonach naszego kraju leży już śnieg. Za nami zmiana czasu na zimowy a przed nami długie wieczory w domowy zaciszu. Ale co robić w ciągu dnia, gdy na dworze już czuć mróz na policzkach ale jednocześnie chcemy skorzystać z choćby odrobiny słońca i świeżego powietrza? Co możemy robić oprócz zaliczania kolejnych kałuży i liczenia kropel spadającego deszczu? Poniżej przedstawiamy pomysły na zabawy poza domem.

Kontynuuj czytanie

Kontynuuj czytanie...

Gdy nadchodzi wieczór pora na codzienne rytuały. Bajki na dobranoc są jednym z nich. Dzieci lubią taką  przewidywalność i szybko się jej uczą. Pozwala  im się to wyciszyć, uspokoić i przygotować na jakże ważny dla nich sen. Każda mama ma swój sposób na wspólny wieczór, bo i każde dziecko to mały indywidualista.

Kontynuuj czytanie

Kontynuuj czytanie...

Problemy w przedszkolu zazwyczaj nie omijają nikogo. Rodzice muszą stawić czoła wielu trudnym wyborom zanim jeszcze dziecko zacznie chodzić do nowego miejsca. Pierwszym z nim jest wybór odpowiedniej placówki.  Gdy jednak przebrniemy przez rekrutację, a dla naszego dziecka znajdzie się miejsce (co wcale nie jest takie oczywiste w przypadku państwowych przedszkoli) zaczynają się kolejne schody…
Kontynuuj czytanie

Kontynuuj czytanie...