Wysyłka do EU

Menu

Koszyk

Dostawa 2

Opcje wysyłki i czas realizacji zamówień

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ PRZY OPCJI WYSYŁKI KURIEREM

Zamówienia staramy się wysyłać tak szybko, jak to możliwe. W 95% przypadków towar znajduje się w naszym magazynie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie w ciągu 48 godzin.

Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Towary na specjalne zamówienie dostarczane są w terminie ustalonym indywidualnie z klientem.

DOSTAWA

Poniższe sposoby i ceny dostaw dotyczą tylko wysyłek na terenie Polski. Jeśli chcesz zamówić produkty z dostawą poza granicami Polski prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia
Przy zamówieniu powyżej 400 zł wysyłka na terenie Polski: 0,00 zł

CENNIK DOSTAW I CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

 Wartość zamówienia  do 399 zł  od 400 zł
 Kurier przedpłata  16 zł  0 zł
 Kurier pobranie  20 zł  0 zł
 Paczkomaty 24/7  12 zł  0zł
 *List ekonomiczny  11 zł  11 zł
 Odbiór osobisty  0 zł  0 zł

Kurier DPD

przedpłata – 16 PLN
Dla wszystkich przesyłek możliwe jest wybranie dostawy za pośrednictwem kuriera. To sprawdzony i pewny sposób aby otrzymać swój towar jak najszybciej (przesyłki zazwyczaj dostarczane są następnego dnia roboczego po wysłaniu). Przy wybraniu tego sposobu dostawy otrzymasz od nas mailem niezbędne informacje do monitorowania swojej przesyłki.

pobranie – 20 PLN
Jeśli chcesz zapłacić za zamówienie przy odbiorze i zależy Ci na czasie, to jest to najlepszy sposób aby to zrobić. Przesyłki dostarczane są następnego dnia roboczego po wysłaniu, a całą należność zapłacisz kurierowi w momencie dostarczenia przesyłki do Ciebie.

Poczta Polska, list polecony priorytetowy – 11,00 PLN

Odbiór osobisty – 0,00 PLN