Kolekcja SUNNY BOHO

pościel muślinowa biała z haftem
Prywatny: Ochraniacz do łóżeczka warkocz 200 cm – SZARY
Plakat Łapacz Snów Boho
Plakat Łapacz Snów Boho

Kwiaty we włosach!

Styl boho to przede wszystkim WOLNOŚĆ. Życie według własnych zasad, ale w zgodzie z otaczającym światem. To optymizm i słońce! Gadżety w stylu BOHO przypadną do gustu Małym Indywidualistom, których wyróżnia uśmiech i własne zdanie. Pewni siebie, tolerancyjni, niepoprawni optymiści! Szczęśliwe talizmany: łapacz snów i piórka

W kolekcji SUNNY BOHO znajdziesz: ochraniacz knot pillow jasny szary, pościel z muślinu w dmuchawce, pościel w kolorach lata, plakaty “obrośnięte w piórka”

Kolekcja Dreams sprawdzi się we wnętrzach, w których znajdą się wiklinowe kosze, kwiatowe girlady, plecione, wielokolorowe dywany, sznurki, drewno i duuuuużo słońca.

Kolekcja ADVENTURE

Plakat Wolf
Plakat Wolf
Pościel muślinowa z wypełnieniem BUTELKOWA ZIELEŃ
Plakat Moon Night
Pościel muślinowa z wypełnieniem BUTELKOWA ZIELEŃ
Ochraniacz do łóżeczka warkocz butelkowy Knot Pillow
Prywatny: Ochraniacz do łóżeczka warkocz 300 cm – BUTELKOWA ZIELEŃ

Ahoj, Przygodo!

W pokoju Małego Odkrywcy królują barwy głębokiej zieleni i skalistej szarości. Nieodkryte leśne ścieżki i nieskazitelnie czyste powietrze. 100% zgodności z naturą! Szczęśliwe talizmany: wilk i księżyc.

W kolekcji ADVENTURE znajdziesz: ochraniacz knot pillow w odcieniu butelkowej zieleni lub kamiennej szarości, pościel z muślinu w kolorach lasu i słońca oraz plakaty prosto ze świata dzikiej natury.

Kolekcja ADVENTURE jest idealna do wnętrz, w których króluje drewno, bawełniane dodatki, plecione dywany i kwiaty. Wszystko, co pasuje do stylu ECO.

Kolekcja Dreams

fashion family i pom pom
Prywatny: Ochraniacz do łóżeczka warkocz 240 cm – BIAŁY
Komplet muślinowej pościeli z wypełnieniem
Plakat Malowany Zamek

Mam marzenie!

Marzyciele chodzą z głową w chmurach. Mają mnóstwo inspirujących pomysłów, uwielbiają snuć historie na różne tematy. Są otwarci, ale cenią spokój. Mały marzyciel odnajdzie się w pokoiku, w którym jest spokojnie jak w niebie. Stonowane kolory niebieski i biel sprawią, że pokój będzie idealnym miejscem do podróży w sferę marzeń. Szczęśliwe talizmany: gwiazdy i chmury.

W kolekcji DREAMS znajdziesz: ochraniacz knot pillow biały, pościel z muślinu w kolorze intesywnego nieba oraz plakaty prosto ze świata baśni i snów.

Kolekcja Dreams jest idealna do wnętrz, w których króluje biel, pastelowe dodatki, przejrzyste okna i aura niesamowitości!

Kolekcja GALAXY

Plakat Moon Night
Plakat Moon Night
Pościel muślinowa granatowa w gwiazdki

Konstelacje gwiazd! Świat bez granic w pokoju Twojego Małego Kosmonauty! Międzygalaktyczne podróże, braki w grawitacji i blask  księżyca. To jest to!

Kolekcja I love PINK!

Komplet muślinowej pościeli z wypełnieniem
Plakat Malowana Księżniczka
Pościel muślinowa z wypełnieniem PUDROWY BRUDNY RÓŻ
Ochraniacz warkocz WYSOKI SZARY
Prywatny: Ochraniacz warkocz WYSOKI 300 cm – SZARY

Róż rządzi!

Nie od dziś wiadomo, że kolor różowy to ulubiona barwa małych dziewczynek. Nie widzimy powodu, dla którego mielibyśmy odmawiać im przyjemności przebywania w otoczeniu ich ukochanej  tonacji. Pamiętajmy, że niejednej księżniczce udało się zawojować Świat! Szczęśliwe talizmany to: jednorożec i berło.

W kolekcji I LOVE PINK znajdziesz: ochraniacz knot pillow pastelowy róż, pościel z muślinu pastelowy róż, plakat z prawdziwą Księżniczką, bluzę i opaskę z różowego aksamitu <3

Kolekcja I LOVE PINK sprawdzi się w jasnych wnętrzach urządzonych w angielskim stylu.

Zainspiruj się

stylem Pom-Pom

Wybierz kolekcję pasującą do Twojego wnętrza