T.pay

 Szybkie płatności internetowe

z BLIKIEM i wyborem najpopularniejszych banków

PayByNet

Szybkie płatności internetowe z wyborem najpopularniejszych banków

i możliwością płatności kartami

Przelew bankowy

tradycyjny przelew na konto

Płatność przy odbiorze

dostępna wyłącznie przy zamówieniach na terenie Polski

PayPal

metoda płatności PayPal dostępna wyłącznie przy zamówieniach z dostawą zagraniczną

PŁATNOŚCI

T.Pay – za swoje zamówienie możesz zapłacić korzystając z szybkich i bezpiecznych płatności elektronicznych, które w naszym imieniu realizuje firma tpay.com. Tpay.com udostępnia najszerszy wachlarz płatności co daje gwarancje realizacji transakcji w trybie online w największym zakresie na rynku.

Lista dostępnych kanałów płatności w naszym sklepie:

obslugiwane platności

PayByNet

Dzięki usłudze bezpiecznych płatności internetowych Paybynet za zakupy w sieci zapłacisz wygodnie i bez ryzyka. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.

Sprzedawca korzystający z Paybynet łatwo zidentyfikuje Twoje zamówienie, co przyspieszy nie tylko dostawę zamówienia, lecz także rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru. Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności “Paybynet”, zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund. Usługa “bezpieczne płatności internetowe” umożliwia również płacenie za zakupy kartą kredytową.

 

Przelew bankowy
Za swoje zakupy możesz zapłacić tradycyjnym przelewem na nasze konto bankowe. Dane do przelewu bankowego:

Pom-Pom s.c.
ul. Łąkowa 14a
14-603 Olmonty
Bank: mBank
Numer konta: 87 1140 2004 0000 3002 7715 4569
Tytuł przelewu: Zamówienie nr: “TWÓJ NUMER ZAMÓWIENIA”

Wysyłka za pobraniem – gotówka przy odbiorze
Zapłacisz  w momencie otrzymania paczki – ten sposób płatności jest dostępny w przypadku dostawy Kurierem InPost. W przypadku wysyłki towaru z opcją pobrania nie obowiązuje darmowa wysyłka. Koszt dostawy wynosi wtedy 20 zł.

PayPal jest serwisem umożliwiającym Ci dokonywanie płatności, wysyłanie pieniędzy oraz otrzymywanie płatności bez konieczności ujawniania swoich danych finansowych i osobowych. Po prostu kliknij logo PayPal wybierając jedną z dostępnych na tej stronie metod płatności. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta PayPal, przekierujemy Cię do strony naszego serwisu, gdzie szybko i bez zbędnych formalności zarejestrujesz się i zakończysz transakcję dodając – jednorazowo – preferowaną metodę płatności. Potem możesz bezpiecznie płacić z PayPal robiąc zakupy na całym świecie, wszędzie, gdzie widzisz logo PayPal. Z PayPal świat stoi przed Tobą otworem: ponad 173 milionów użytkowników, 203 kraje i 26 walut.